NQS

NQS & KAMPANIA „ZAUFAJ MOJEJ WIEDZY, JESTEM FARMACEUTĄ”

Co łączy zatem kampanię „Zaufaj mojej wiedzy, jestem farmaceutą” i NQS?  


NAUKA. Połączenie wiedzy teoretycznej z wiedzą praktyczną jest tym, co łączy kampanię i system NQS. Tak jak nie ma dobrego suplementu bez nauki, jego wsparcia o rzetelne dowody naukowe i rekomendacje, tak też nie ma zaufania pacjenta do farmaceuty, jeśli on nie będzie na tej wiedzy bazował w swojej pracy. 


O NQS

Dbając o dobro pacjenta i pewność rekomendacji Farmaceuty NutroPharma wprowadziła autorski i nadobowiązkowy system zarządzania jakością i bezpieczeństwem produktów firmy: NQS – NutroPharma Quality System.


Powstał on z potrzeby obalenia mitu o niskiej wiarygodności suplementów diety. Dzięki programowi NQS gwarantujemy pacjentom wysokiej jakości produkty oraz dajemy dowody tożsamości składu podanego na opakowaniu ze stanem faktycznym. Dowodem działania systemu NQS jest indywidualny certyfikat wydawany przez niezależne laboratorium (do wglądu u Przedstawicieli firmy).

Pierwszy innowacyjny program gwarantujący bezpieczeństwo i jakość produktów marki Nutropharma®.

JEST OPARTY NA 3 FILARACH

NAUKA

 • Rekomendowane składniki
 • Skuteczne dawki
 • Badania kliniczne
 • Innowacyjne produkty

JAKOŚĆ

 • Dodatkowa weryfikacja
 • Niezależne laboratorium
 • Badanie zanieczyszczeń
 • Badanie zawartości składników

SYSTEM BEZPIECZEŃSTWA

 • Najwyższy standard produkcji
 • Certyfikat ISO 22 000
 • Monitorowanie produktu
 • Raporty eksperta

„Podstawowym filarem sytemu NQS jest nauka. Tworząc produkty opieramy się właśnie na naukowym podejściu – badaniach, wytycznych i rekomendacjach. To jest podstawa do tego, aby finalny produkt był odpowiedni dla potrzeb pacjenta. Jesteśmy przekonani, że mądra suplementacja dobrymi jakościowo produktami, stworzonymi w oparciu o badania naukowe stanowi istotny element profilaktyki prozdrowotnej.”. – Ewa Wietrak, członek zarządu i Dyrektor Działu Badań i Rozwoju firmy Nutropharma.

smear

Jak wybrać dobry suplement

Czym jest NQS

Najwyższa jakość to dla nas standard

NQS - bo wiedza ma znaczenie

Zapraszamy Was do akcji „Janina na tropie farmaceutycznych ciekawostek”.  

Pracując w aptece pewnie nie raz przecierałaś/eś oczy ze zdumienia widząc treści serwowane farmaceutom i technikom. Teraz masz szansę pobawić się w detektywa i podziałać ramię w ramię z Janiną Bąk. Przez formularz kontaktowy wyślij nam „case” jaki chcesz żeby Janina przeanalizowała ALE pamiętaj proszę, by był on bardziej statystyczny niż merytoryczny- Janina jest w końcu statystycznym specem od pułapek a nie farmaceutą. Nie oceni więc skuteczności wybielającej pasty do zębów czy działania hipolipemizujacego wyciągu z pestek dyni, ale już badania stojące za konkretnym przekazem jak najbardziej. 

Na podstawie nadesłanych ciekawostek Janina stworzy webinar 26.07.2020 o godz. 18.00   

Jeśli urzeknie nas Twoja historia otrzymasz koszulkę kampanii „Zaufaj moje wiedzy, jestem Farmaceutą”, ładowarkę indukcyjną NQS i książkę Janiny!!  

Jesteśmy przekonani, że czeka nas świetna zabawa :)  

Czekamy do 16.07. 2020 roku do 24.00…czas start!  


A formalnie zapoznaj się proszę z Regulaminem Akcji i wyślij swoją propozycję poprzez formularz kontaktowy https://jestemfarmaceuta.pl/kontakt.

W razie pytań pisz na adres: szkolenia@jestemfarmaceuta.pl 

Farmaceuci o NQS

 • System NQS daje nam, czyli farmaceutom przede wszystkim PEWNOŚĆ. Pewność, że polecając pacjentowi produkt z hologramem NQS dajemy mu najwyższą JAKOŚĆ. Jakość, która kryje się w deklarowanej i stałej ilości składnika aktywnego, zachowanej czystości mikrobiologicznej i chemicznej oraz w rzetelnej informacji dla pacjenta o zastosowaniu suplementu. Podsumowując, pacjent, który otrzymał od nas produkt z hologramem NQS otrzymał produkt NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI.

  Adrianna, mgr farm., Zakopane

 • System NQS daje farmaceucie bardzo ważne narzędzie, którym jest szansa na podejmowanie racjonalnych decyzji w kontekście opieki farmaceutycznej.

  Artur, mgr farm., Lublin

 • System NQS daje farmaceucie wskazówkę, które suplementy są godne polecenia. Aptekarz, polecając preparat oznaczony jego hologramem ma pewność, że jest produkt jestwysokiej jakości, odpowiednio przebadany i skuteczny. Sprzedaż takich produktów daje farmaceucie satysfakcję i poczucie spełnienia zawodowego.

  Magdalena , mgr farm., Sanok

 • System NQS daje mi przede wszystkim wiedzę, że to co polecam pacjentowi jest oparte na skutecznych dawkach według najnowszych rekomendacji. Daje to poczucie bezpieczeństwa, ponieważ skład produktu jest przebadany pod względem jakościowym oraz ilościowym, a to jest niezwykle ważne. System ten pokazuje również, że nie musimy się bać suplementów diety, że istnieją na rynkuproducenci,dla których dobro pacjenta jest naprawdę ważne.

  Angelika, mgr farm., Zabrze

 • NQS to możliwość szybkiego rozpoznania dobrego suplementu diety przez hologram widoczny na opakowaniu. . Oznaczenie to daje pewność, że skład suplementu jest kontrolowany (Q jakość potwierdzona badaniami w akredytowanych laboratoriach) oraz dostosowany do aktualnych potrzeb pacjentów (N – nauka: np. suplementy z choliną dla kobiet w ciąży). Oznaczenie NQS to także potwierdzenie, że suplement spełnia określone normy, jest certyfikowany (S – odpowiednie systemy jakości np. ISO 22000). Gwarancja NQS daje duże wsparcie i poczucie bezpieczeństwa farmaceutom w ich bardzo odpowiedzialnej pracy.

  Anna, mgr farm., Katowice

/
smear